Výdělek na Steamu bez práce!

O Steam trading kartičkách, respektive na co jsou a jak je získat, jsme si již psali zde

Stránka už nějaký ten týden funguje a tak můžeme přestoupit na další level.

Mnozí z Vás získali plno her zdarma, které obsahují kartičky. Bohužel některé hry jsou prostě nehratelné.

Nemusíte se nutit, aby jste hry hráli a tím kartičky získali. Je tady jednoduší rychlejší způsob a hru nemusíte dokonce ani instalovat.

Jedná se o Idle program, který Vám automaticky naskenuje všechny kartičky, které ještě můžete dropnout. Hru bude program falešně hrát a kartičky se Vám automaticky budou objevovat v inventáři.

Otázka je: Je to legální?

Ano, Steam o programu ví, nijak ho nekomentuje a mhouří oči. Kdysi zakázal používání podobného programu na TF2, jenže tohle je úplně něco jiného. Díky programu získáte karty, na které máte tak jako tak za zakoupení hry právo. Navíc nijak neovlivníte počet kartiček, které získáte. Dostanete jen tolik, kolik máte zakoupených (s námi zdarma získaných) her.

Steam z toho dokonce profituje, čím víc kartiček Vám spadne, tím víc se jich na marketě prodá, tím víc z toho budou mít peněz.

Program již nějakou dobu používám, 100% funguje, je 100% zdarma ( vývojář je podporován příspěvkami komunity) a vydělá Vám slušné peníze.

Jednoduše si program stáhněte zde

Přihlašte se přes ní na Steam a program začne automaticky “idlit“

Vidíte kolik karet Vám ještě celkově dropne a v nastavení si dokonce můžete naklikat, podle jakého algoritmu se má program řídit. Já osobně používám od nejvyšší hodnoty kartičky.

Nejlepší nastavení je, aby program procházel každou hru zvlášť! Čím víc her máte spuštěných, tím karty padají pomaleji!

 

2 komentáře to “Výdělek na Steamu bez práce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *